Електродвигун 800Вт (Model 4Е) #Ulshop#
- В наявності
- Код: А0060969
6 346,56 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електродвигун 800 Вт для Model 4Е — це двигун для електротранспорту, який забезпечує стабільну тягу і плавний рух. Корпус виготовлений із зносостійких матеріалів, що забезпечує захист від пилу, вологи та механічних впливів. Завдяки компактним габаритам і продуманій конструкції він легко монтується та сумісний з основними контролерами і штатними електросистемами моделі. Двигун вирізняється високим ККД, оптимальною витратою енергії та низьким рівнем нагріву навіть під час тривалої роботи. Це підвищує тривалий робочий ресурс та надійність у щоденній експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Вага | 5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 0.14 см |
| Потужність двигуна, Вт | 800 |
| Особливості | Присутній вентилятор охолодження |
| Розмір | Д180 х Ш140 х В140 мм |
| Сумісно з | Model Eco, Model 1, Model 4R, Model 4Е, Model 4П, Model 6 |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Ширина | 0.18 |
- Ціна: 6 346,56 ₴






