Нижній барабан для бетонозмішувача DOZER B160 л #Ulshop#
- В наявності
- Код: А0058434
3 055,36 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нижній барабан для бетонозмішувача DOZER B160 л – це важливий конструктивний елемент, який забезпечує надійну та ефективну роботу вашого обладнання. Виготовлений із міцного та зносостійкого металу, він стійкий до ударних навантажень, корозії та впливу агресивного будівельного середовища. Легко встановлюється та сумісний із заводськими кріпленнями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Довжина | 0.6 см |
| Матеріал | Сталь |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 0.6 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.5 мм |
| Діаметр вала | Зовнішній 30 мм, внутрішній 10мм |
| Країна походження | Китай |
| Обєм бака, л | 160 |
| Розмір | Діаметр 60см, висота 33.5 см |
- Ціна: 3 055,36 ₴





