Стелаж для дому DOZER ( чорний ,2 полиці) #Ulshop#
- Немає в наявності
- Код: А0058286
1 233,76 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж на дві полиці – це ідеальне рішення для зручного зберігання взуття
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 0.08 мм |
| Довжина | 0.32 см |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Навантаження | 10 кг на одну полицю |
| Призначення | Для зберігання взуття |
| Розмір | Висота 49.5 см, ширина 79.5 см, глибина 30 см |
| Ширина | 0.8 |
- Ціна: 1 233,76 ₴







