Сітка сигнальна (аварійна)"Майстер"90*45мм(1*50м) #Ulshop#
- В наявності
- Код: А0048165
1 089,44 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сітка сигнальна (аварійна)"Майстер"90*45мм(1*50м) #Ulshop#
1 089,44 ₴
В наявностіОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сигнальна сітка "Майстер" - надійне та ефективне рішення для забезпечення безпеки. Завдяки високоякісним матеріалам і передовій технології, ця сітка відзначається великою стійкістю до зовнішніх впливів та забезпечує чітку видимість у будь-яких умовах. Її легка установка та можливість забезпечення стійкого сигналу з далекої відстанні роблять її незамінним елементом для ефективого створення безпеки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.500 г |
| Тип товару | Бар’єрна огороджувальна сигнальна сітка |
| Висота | 1.5 мм |
| Довжина | 0.14 см |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Поліетилен HDPE |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Призначення | Для створення тимчасових і постійних огорож місць, де присутність сторонніх осіб вкрай небажана. |
| Обсяг | 0.0294 (мл) |
| Особливості | Еластична при низьких температурах повітря (до - 20 ° С).Помаранчевий колір добре помітний в темний час доби, в світлі фар автомобіля. |
| Щільність | 90 мм*45 мм |
| Розмір | 1 м*50м |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 0.14 |
- Ціна: 1 089,44 ₴

