TM Baustoff PREMIUM 170 50 м.кв.(бел) #Ulshop#
- В наявності
- Код: А0056909
1 458,16 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасадна біла склосітка застосовується для армування зовнішнього шару клейово-шпаклювальної маси в системах утеплення будівель. Характеризується відповідною міцністю на відрив, рівним і міцним сплетенням і стійкістю до лужного середовища. Вона не містить крейди, а також просиліконена. Мінімальна товщина армуючого шару - 5 мм. На армований шар системи лягає основне навантаження в процесі експлуатації будівлі, тому якість сітки, її стійкість до лужного середовища, розривні характеристики визначають довговічність захисного шару системи, його фізико-механічні властивості. Висока міцність - Стійка до лужного середовища- Зручна в застосуванні- Екологічно безпечна
| Размеры | |
|---|---|
| Висота | 0.2 мм |
| Основні | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота рулона | 1 м |
| Довжина | 0.2 см |
| Довжина рулону | 50 м |
| Матеріал | Скловолокно просочене лугопротекторною полімерною дисперсією |
| Призначення | Армує поверхні,запобігає утворенню мікротріщин,забезпечує довговічність фінішного покриття. |
| Щільність | 170 |
| Розмір ячейки | 4х4 мм |
| Тип пакування | Кортонна коробка в якій 2 рулони |
| Ширина | 1 |
- Ціна: 1 458,16 ₴





