TM Baustoff FCG160 50 м.кв.(2 рул/міш,80 рул/під) #Ulshop#
- В наявності
- Код: А0055451
1 046,76 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фасадна склосітка застосовується для армування зовнішнього шару клейово-шпаклювальної маси в системах утеплення будівель. Характеризується відповідною міцністю на відрив, рівним і міцним сплетенням і стійкістю до лужного середовища. Мінімальна товщина армуючого шару - 5 мм. На армований шар системи лягає основне навантаження в процесі експлуатації будівлі, тому якість сітки, її стійкість до лужного середовища, розривні характеристики визначають довговічність захисного шару системи, його фізико-механічні властивості. Переваги фасадної стеклосетки 5 х 5 мм(160 г/м-):- Висока міцність - Стійка до лужного середовища- Зручна в застосуванні- Екологічно безпечна
| Основні | |
|---|---|
| Щільність | 160 г/м2 |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Склосітка штукатурна для фасадних робіт |
| Висота | 0.17 мм |
| Довжина | 1 см |
| Довжина рулону | 50 м |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Скловолокно просочене лугопротекторною полімерною дисперсією |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Призначення | Для армування поверхонь при штукатурних роботах, а також в системах зовнішнього утеплення |
| Особливості | Розмір клітинок 5*5мм.Лугостійка,довговічна |
| Розмір ячейки | 5х5 мм |
| Тип пакування | Поліетилен+поліпропіленовий мішок |
| Ширина | 0.17 |
| Ширина рулону | 1 м |
- Ціна: 1 046,76 ₴



