М145(2 рул/міш,80 рул/під) #Ulshop#
- В наявності
- Код: А0053742
619,08 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка фасадна скловолоконна 145 гм2 синя - призначена для армування поверхонь фасадів будівель для зовнішніх робіт, штукатурних робіт усередині і зовні будівель, армування цементних стягувань і гідроізоляції. Перешкоджає утворенню тріщин на поверхнях штукатурних і шпаклювальних шарів) .
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип товару | Склосітка штукатурна для фасадних робіт |
| Висота | 0.15 мм |
| Довжина | 1 см |
| Довжина рулону | 45 м |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал | Скловолокно просочене лугопротекторною полімерною дисперсією |
| Призначення | Для армування поверхонь при штукатурних роботах, а також в системах зовнішнього утеплення |
| Особливості | Розмір клітинок 5*5мм.Лугостійка,довговічна |
| Щільність | 145 г/м2 |
| Розмір ячейки | 5х5 мм |
| Колір | Синій |
| Ширина | 0.15 |
| Ширина рулону | 1 м |
- Ціна: 619,08 ₴




