Сітка шпалерна 15*17"AgroStar"1.7*500 м #Ulshop#
- Немає в наявності
- Код: А0049397
2 683,56 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сітка шпалерна використовується як каркас для витких рослин (огірків) . Сітка легко ріжеться і встановлюється (як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні). Великий розмір ячейки забезпечує легкий доступ до рослин. Сітка виготовлена з поліетилену, стійка до негативної дії UV випромінювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Agro Star |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8.100 г |
| Тип товару | Сітка шпалерна для підтримки рослин |
| Висота | 1.83 мм |
| Довжина | 0.16 см |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Призначення | Для підтримки та покращення росту будь яких витких рослин. |
| Обсяг | 0.051 (мл) |
| Особливості | Стійка до вологи та ультрафіолету, не розтягується під вагою рослин |
| Щільність | 0,17*0,15 |
| Розмір | 1,7 м* 500 м |
| Ромір ячейки | 15 см х 17 см |
| Ширина | 0.16 |
- Ціна: 2 683,56 ₴





