Драбина універсальна DOZER В 3*8 #Ulshop#
- Немає в наявності
- Код: А0046692
5 673,36 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Драбина 3-х секційна універсальна - це алюмінієва конструкція для побутового та промислового застосування з максимальним навантаженнями. Вона незамінна в процесі будівельних, ремонтних, електромонтажних робіт, а також в саду і в домашньому господарстві. Драбина трисекційна оснащена антиковзкими ковпаками на опорних стійках і замком для фіксації секцій. Це надає їй стійкого положення на різних поверхнях. Міцний алюмінієвий профіль встановлюється в різних положеннях і дозволяє знаходити рішення нестандартних завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dozer |
| Матеріал | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10.300 г |
| Тип товару | Драбина універсальна |
| Висота | 2.3 мм |
| Відстань між сходинками | 25 см |
| Довжина | 0.47 см |
| Країна походження | Китай |
| Мінімальна кількість для замовлення | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Призначення | Для проведення будівельних і малярних робіт. |
| Обсяг | 0.185 (мл) |
| Особливості | Може застосовуватися як приставна, підлогова або висувна,в залежності від виду робіт. |
| Розмір | Ширина-0,465м,висота-3,515м,висота(max)-5,094м |
| Тип пакування | Поліетилен |
| Ширина | 0.17 |
- Ціна: 5 673,36 ₴



