Акумуляторна міні пила Procraft PKA44 brushless без АКБ та зарядки #Ulshop#
- Готово до відправки
- Код: PKA44 каркас
1 199 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики та опис
Виробник Procraft
тушка без аккумулятора та зарядного пристрою!
Акумуляторна міні пила Procraft PKA44
Комплектація:
- 2 шини (6 " і 8")
- 2 ланцюга
- Інструкція.
- Число оборотів холостого ходу 4600 об/хв
- Номінальна напруга20 В
- Довжина шини 6", 8" (152 мм/203 мм)
- Двигун Безщітковий
- Натяжка ланцюга Без ключова
- Змащення ланцюга Напівавтоматична
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина шини | 200 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Стан | Новий |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Крок ланцюга | 1/4" |
- Ціна: 1 199 ₴





