Ігровий набір героїв "Щенячий патруль" DT956 (HS-5875)-1, 6 героїв в коробці Love&Life -online-multimarket-
- Готово до відправки
- Код: DT956 (HS-5875)-1
623 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий набір із персонажами популярного мультфільму обов'язково сподобається малюкам та всім фанатам. Набір складається із шести транспортних засобів. Виготовлений із нетоксичного гіпоалергенного пластику.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 5.5 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Розважальні |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: висота | 5.5 |
| Габарити: довжина | 26 |
| Габарити: ширина | 22.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Довжина | 26 см |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Підлога | Унісекс |
| Стан | нове |
| Тип | Ігровий набір із фігурками |
| Ширина | 23.0 см |
- Ціна: 623 ₴

