Дерев'яний магнітний пазл "Тваринки" Puz-22930, 35 елементів Love&Life -online-multimarket-
- Готово до відправки
- Код: Puz-22930
361 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яний магнітний пазл "Тваринки" – захоплююча гра для малюків, яка допоможе розвивати дрібну моторику, логічне мислення та уяву. Яскраві дерев'яні елементи на магнітах легко з'єднуються між собою, дозволяючи дитині створювати різні машини і весело проводити час.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 13.5 см |
| Ширина | 12 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | магнітні пазли |
| Вік | Від 3 років |
| Висота | 6.5 мм |
| Габарити: висота | 6.5 |
| Габарити: довжина | 13.5 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Підлога | Унісекс |
| Стан | нове |
| Тип | Магнітні |
- Ціна: 361 ₴



