Дерев'яна головоломка "Овочі" Puz-95963, 40 елементів Love&Life -online-multimarket-
- Готово до відправки
- Код: Puz-95963
320 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна розвиваюча іграшка із зображеннями різноманітних овочів підійде для найменших діток від 3 років. Екологічно чисті матеріали та безпечні фарби не зашкодять малюкам. У комплекті 40 деталей - пластинок, які складаються за принципом пазла. Малюки навчаться впізнавати відомі їм овочі та складатимуть зображення з фрагментів.
Картинки максимально реалістичні, тому гра буде цікавою та зрозумілою для дитини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PuzzleOk |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Довжина | 23.4 см |
| Ширина | 9.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Розвиваючі |
| Вік | Від 4 років |
| Висота | 4.8 мм |
| Габарити: висота | 4.8 |
| Габарити: довжина | 23.4 |
| Габарити: ширина | 9.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Підлога | Унісекс |
| Стан | нове |
| Тип | Головоломки |
| Упаковка | Коробка |
- Ціна: 320 ₴



