Аккумулятор CAMELION Ni-MH 9V Block 250mA BP1 1шт (C-17025122) Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 4260033151810
402,80 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Camelion Крона 9V (NH-9V250BP1) ємністю 250 mAh — це Ni-MH акумулятор з довгим терміном служби (до 1000 циклів заряд/розряд), високою ємністю, а також стабільною роботою в широкому діапазоні температур (від -20°С до +50°С).
Переваги акумулятора - можливість швидкого заряджання і тривалий термін служби.
З цим акумулятором ваш цифровий пристрій пропрацює довго і не підведе раптово в найвідповідальніший момент.
Акумулятор Camelion Крона 9V заряджений і готовий до використання відразу з упаковки.
Він має номінальну напругу 8,4 Вольт і підходить для всіх пристроїв, сумісних з батарейками типу Крона 9В (6LR61, 6F22, R9V, 7.2H5, 6KR61, 6F22S).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Camelion |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 250 mAh |
| Мoдель | BP1 |
| Напруга | 9 V |
| Розміри | 26.2 × 15.2 × 48.5 мм |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Типорозмір | CRONA 9V |
| Хімічний склад | Нікель-металогідридні (Ni-MH) |
- Ціна: 402,80 ₴



