Дитячий смарт-годинник Kids SM LT37 LBS+IP65 Pink Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: LT37Pink
2 308,83 ₴

Дитячий смартгодинник Kids SM LT37 LBS+IP65 — це гарна альтернатива смартфона. Модель підтримує nano-SIM і дозволяє дзвонити на 15 записаних номерів.
НАДІЙНІСТЬ І БЕЗПЕКА
У годинник вбудована система LBS, що дає можливість точно визначити, де перебуває ваша дитина. А функція відстеження годинника та електронний паркан допомагають контролювати її пересування. Кнопка SOS допомагає дитині швидко викликати допомогу в екстрених ситуаціях.
ПІДТРИМУЙТЕ ПОСТІЙНИЙ ЗВ’ЯЗОК З ДИТИНОЮ
У смартгодинник можна вставити nano-SIM та записати до 15 телефонних номерів. Ви зможете подзвонити дитині в будь-який момент, навіть якщо у неї немає смартфона. Wi-Fi та LTE дають змогу спілкуватися з дитиною, під’єднавши гаджет до інтернету.
АКУМУЛЯТОР 680 мАГ та ВОЛОГОЗАХИСТ
Смартгодинник має акумулятор ємністю 680 мАг, чого вистачає на декілька днів роботи. Захист за стандартом IP65 робить пристрій вологостійким. Він не боїться бризків, тож можна сміливо мити руки, не знімаючи аксесуар.
ВЕЛИКИЙ ЯСКРАВИЙ ДИСПЛЕЙ
Екран з діагоналлю 1,44” та матрицею IPS має роздільну здатність 128 х 128 пікселів. Зображення Kids SM LT37 LBS+IP65 буде чітким і яскравим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 680 mAh |
| Бездротові інтерфейси | LBS, Wi-Fi, 2G (GSM), 3G (WCDMA), 4G (LTE) |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Застосунок | Невідомо |
| Мoдель | SM LT37 LBS+IP65 |
| Обсяг оперативної пам'яті | 192 Mb |
| Розмір дисплею | 1.44" |
| Розміри | 230 × 40 × 15.5 мм |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип харчування | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функції | IP65, nano-SIM, дзвінки на 15 номерів, 4G відеодзвінки, кнопка SOS, функція відстеження годинника, камера 0,08 Мп, будильник, GEO-паркан |
| Колір | Pink |
- Ціна: 2 308,83 ₴


