Смарт-годинник Fendior Z03 Pro 49mm. 200 mAh. IP65 Mint Love&Life -online-multimarket-
- Готово до відправки
- Код: Z03PMint
637,63 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартгодинник Fendior Z03 Pro IP65 — стильний і функціональний аксесуар. Модель оснащена великим 2-дюймовим дисплеєм, тому користуватися годинником дуже зручно.
Аксесуар має акумулятор ємністю 200 мАг. Він може працювати без підзарядки впродовж 3–5 днів. Захист за стандартом IP65 забезпечує вологостійкість пристрою. Можна не знімати годинник із зап’ястя, коли миєте руки.
Функція моніторингу сну, мультиспортивний режим — усе це допомагає слідкувати за здоров’ям. А функція Bluetooth-дзвінків дозволяє відповідати на вхідні дзвінки, коли незручно користуватися смартфоном.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 200 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Час роботи | 3 – 5 днів |
| Застосунок | Hryfine |
| Мoдель | Z03 Pro |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 2.04" |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Сумісна система | Android; iOS |
| Тип харчування | 11692 |
| Функції | Мультиспортивний режим, крокомір, моніторинг сну, Bluetooth-дзвінки |
| Колір | Mint |
- Ціна: 637,63 ₴








