Смарт часы Howear GT4 mini IP67 Gold Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: HowearGT4MiniGold
1 230,12 ₴

HOWEAR GT4 Mini — елегантно оформлений смартгодинник із трекером здоров'я, спортивними режимами та ChatGPT.
МІНІМАЛІСТИЧНИЙ ДИЗАЙН
Пориньте в неперевершену вишуканість нового HOWEAR GT4 Mini з його мінімалістичним, але елегантним дизайном. 1,27-дюймовий екран з роздільною здатністю 360 x 360 пікселів забезпечує яскраве, насичене життям, чітке та деталізоване зображення.
ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ВІДСТЕЖЕННЯ СТАНУ ЗДОРОВ'Я
Завдяки передовим датчикам можна відстежувати частоту серцевих скорочень або контролювати якість сну, отримуючи точні дані для турботи про своє здоров'я. Крім того, безліч спортивних режимів дозволять отримати максимум задоволення від тренувань.
ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ
У HOWEAR GT4 Mini реалізовано новітні технології Bluetooth та інтелектуальний голосовий помічник, що дають змогу насолоджуватися тренуваннями, навіть не торкаючись телефону. Ба більше, функція GPT Chat дає змогу використовувати найкращі технології.
ВОЛОГОЗАХИЩЕНІСТЬ
Клас захисту IP67 забезпечує захист смартгодинника від пилу та води. Гаджет не боїться бризок і дощу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 220 mAh |
| Бездротові інтерфейси | Bluetooth |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Застосунок | WearFit Pro |
| Мoдель | GT4 mini IP67 |
| Матеріал | Цинковий сплав |
| Обсяг оперативної пам'яті | 2 GB |
| Розмір дисплею | 1.27" |
| Спосіб зарядки | Дротовий і бездротовий |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Сумісна система | Android 4.4 та вище; iOS 8.0 та вище |
| Тип харчування | 11692 |
| Флеш пам'ять | 128 Mb |
| Функції | Здійснення дзвінків, вологозахист IP67, фітнес-трекер, вимірювання серцевого ритму, моніторинг кисню в крові, моніторинг сну, ChatGPT |
| Колір | Gold |
- Ціна: 1 230,12 ₴






