Портативна колонка HOCO HC5 Cool Enjoy sports BT speaker Blue Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 6931474746665
1 274,11 ₴

Портативна колонка Hoco HC5 Cool Enjoy sports виготовлена з високоякісного ABS пластику, покритого спеціальною тканинним матеріалом, який забезпечує тривале використання пристрою. Колонка оснащена двома високочастотними динаміками та низькочастотними мембранами, які разом створюють надпотужну хвилю якісного та наповненого звучання.
Дана модель колонки має захист від вологи та пилу за стандартом IPX5, тому погана погода не стане причиною поломки.
З'єднання колонки зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth (для повноцінної роботи відстань між повинна становити не більше 10 метрів). Проте колонка може зчитувати музичні треки з карти пам'яті, USB-накопичувача, через кабель AUX з вашого смартфона або будь-якого іншого гаджета. Колонка Hoco HC5 Cool Enjoy sports відрізняється від інших своїми розмірами, будовою та вагою, її зручно брати із собою у подорожі, походи та завжди насолоджуватися якісною музикою. Місткість акумулятора колонки складає 1500 mah, цього вистачає до 3 годин безперервної роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3600 mAh |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
| Інтерфейс | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| Клас захисту | IPX5 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC5 Cool Enjoy sports |
| Потужність | 30 W |
| Розміри | 292 × 139 × 132 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип харчування | 11692 |
| Колір | 7072 |
| Час заряджання | 3.5 рік |
- Ціна: 1 274,11 ₴





