Портативна колонка HOCO HC5 Cool Enjoy sports BT speaker Black Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 6931474746641
1 282,68 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Завдяки портативній колонці HOCO HC5 ви зможете насолоджуватися музикою у будь-якому місці. Просто підключається до телефону за допомогою Bluetooth 5.0.
Потужність динаміків 15 Вт та підтримка широкого діапазону частот забезпечить якісний звук. Вбудований акумулятор ємністю 3600 мАч забезпечить можливість активної роботи колонки до 4 годин.
Серед особливостей слід зазначити наявність ремінця для зручного транспортування. Колонка HOCO HC5 підійде не тільки для прослуховування музики, а й для перегляду фільмів або серіалів з чітким звуком.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 3600 mAh |
| Час роботи від акумулятора | 4 роки |
| Інтерфейс | Bluetooth; USB; AUX; FM |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC5 Cool Enjoy sports |
| Потужність | 15 W |
| Розміри | 292 × 139 × 132 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип харчування | 11692 |
| Колір | Black |
| Час заряджання | 3.5 рік |
- Ціна: 1 282,68 ₴




