Портативна колонка HOCO HC9 Dazzling pulse sports BT speaker Navy Blue Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 6931474757845
571,35 ₴

Портативна колонка Hoco HC9 виготовлена з високоякісного ABS-пластику, покритого спеціальною тканинним матеріалом, який забезпечує тривале використання пристрою. Колонка оснащена двома високочастотними динаміками та низькочастотними мембранами, які разом створюють надпотужну хвилю якісного та наповненого звучання.
Дана модель колонки має захист від вологи та пилу за стандартом IPX4, тому погана погода не стане причиною поломки.
З'єднання колонки зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth (для повноцінної роботи відстань між повинна становити не більше 10 метрів). Проте колонка може зчитувати музичні треки з карти пам'яті, USB-накопичувача, через кабель AUX з вашого смартфона або будь-якого іншого гаджета. Колонка Hoco HC9 відрізняється від інших своїми розмірами, будовою та вагою, її зручно брати із собою у подорожі, походи та завжди насолоджуватися якісною музикою.
Місткість акумулятора колонки складає 1800 mah, цього вистачає до 5 годин безперервної роботи.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1800 mAh |
| Час роботи від акумулятора | 5 років |
| Інтерфейс | Bluetooth; USB; AUX; FM |
| Клас захисту | IPX4 |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель колонки | HC9 Dazzling pulse sports |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 196 × 74 × 74 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип | 269711 |
| Тип харчування | 11692 |
| Колір | Navy-Blue |
| Час заряджання | 3 |
- Ціна: 571,35 ₴




