Бездротові навушники HOCO EQ7 Snowflake true wireless BT headset Purple Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 6942007617758
437,65 ₴

Бездротові навушники HOCO EQ7 Snowflake надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу без проводів. Ідеально підходять для складних умов (наприклад, тренування) та для повсякденного використання. Навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає випаданню навушників.
Особливості бездротових навушників HOCO EQ7 Snowflake:
1. Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.3 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв.
2. Глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
3. Навушники ідеально сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
4. Сенсорне керування дозволяє перемикатися між треками, регулювати гучність та приймати дзвінки без необхідності діставати пристрій.
5. Можливість використовувати один навушник або обидва надає вам гнучкість у виборі оптимального режиму прослуховування залежно від ситуації.
6. Працюють до 7 годин у режимі безперервного прослуховування та до 180 годин у режимі очікування.
7. Кейс для навушників не тільки захищає та заряджає їх, але й має елегантний дизайн з цифровим LED-індикатором, який відображає рівень заряду.
8. Ємність акумулятора: 300 mAh — зарядний кейс, 40 mAh — навушники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Бездротові |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 40 mAh, кейс — 300 mAh |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Матеріал | Пластик |
| Модель навушників | EQ7 Snowflake |
| Призначення | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Сенсорне керування |
| Розміри | 50 × 49.2 × 27 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Час заряджання | 1 |
| Час роботи, год | 7 |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 437,65 ₴





