Бездротові навушники HOCO EQ13 Fun true wireless BT headset Black Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 6942007618779
475,93 ₴

Бездротові навушники HOCO EQ13 надають незрівнянну якість звуку та гарантують свободу руху без обмежень. Ідеально підходять для складних умов (наприклад, тренування) та для повсякденного використання. Навушники маленькі та легкі, що робить комплект ідеальним для багатогодинного використання, не навантажуючи вуха. Ергономічний дизайн забезпечує надійну посадку та запобігає випаданню навушників.
Особливості бездротових навушників HOCO EQ13:
1. Завдяки підтримці версії Bluetooth 5.3 навушники миттєво з’єднуються з широким спектром пристроїв та забезпечують безпрецедентну якість зв’язку.
2. Високоякісне звучання для справжніх меломанів: глибокі баси і кристально чисті високі частоти завдяки діапазону частот від 20 Гц до 20 кГц.
3. Компактний та зручний дизайн, який ідеально підходять для тривалого використання. Навушники зручно сидять у вухах, забезпечуючи надійну фіксацію та ізоляцію від зовнішніх шумів.
4. Сенсорне керування дозволяє перемикатися між треками, регулювати гучність та приймати дзвінки без необхідності діставати пристрій.
5. Працюють до 7 годин у режимі прослуховування музики або спілкування.
6. Кейс для навушників не тільки захищає та заряджає їх, але й має елегантний дизайн з LED-індикатором, який відображає рівень заряду.
7. Ємність акумулятора: 400 mAh — зарядний кейс, 40 mAh — навушники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Тип підключення | Бездротові |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.3 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | Навушники — 40 mAh, кейс — 400 mAh |
| Конструкція мікрофона | Вбудований в навушник |
| Матеріал | Пластик |
| Модель навушників | EQ13 |
| Призначення | Для телефонів |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Особливості | Сенсорне керування |
| Розміри | 55×55×32 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Час роботи, год | 7 |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 475,93 ₴




