Видеосвет No Brand (NN) WL R1-RGB Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: NNWLR1RGB
268,53 ₴

Портативне відеосвітло WL R1-RGB стане незамінним інструментом для всіх, хто займається фото та відеозйомкою. Володіє всіма необхідними функціями та характеристиками для створення професійних та якісних знімків.
Температура світлопередачі становить від 2500К до 7000К, що дозволяє налаштувати ідеальне освітлення під будь-яку ситуацію.
Система RGB-світлодіодів дозволяє налаштувати практично будь-який відтінок, щоб відповідати будь-яким умовам зовнішнього освітлення і комбінувати з іншими джерелами світла або просто створювати креативні світлові ефекти.
Наявність на корпусі гнізда з різьбленням, дозволить закріпити лампу на штатив.
Відеосвітло має вбудований акумулятор ємністю 1800 mAh, що забезпечує його тривалу роботу. Зарядка здійснюється завдяки роз'єму Type-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 130 г |
| Ємність батареї | 1800 mAh |
| Мoдель | NNWLR1RGB |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | 8.2 × 9.4 × 5 см |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Температура кольору | 2700 - 7000K |
| Тип кріплення | GoPro Mount, різьба 1/4" |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Колір | Black |
- Ціна: 268,53 ₴




