Видеосвет Ulanzi Vijim F32 Led Light (L060GBB1 F32) Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: L060GBB1
2 164,85 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спалах Ulanzi Vijim F32 Led Light (L060GBB1 F32) просто зберігати і носити завдяки тонкому, компактному і легкому дизайну. Цей потужний, але компактний спалах з показником тривалості, рівним 32 (GN32), ідеально підходить для різних фотоапаратів. Плоский дизайн і мала вага роблять цей спалах відмінним вибором для щоденного використання.
НАЛАШТУВАННЯ СПАЛАХУ ПІД РУКОЮ
Режим спалаху і налаштування потужності відображаються на LCD-панелі; коли залишається мало заряду, на панель виводиться попередження.
ЗВИЧАЙНІ ФУНКЦІЇ, НЕЗВИЧАЙНІ МЕТОДИ ОСВІТЛЕННЯ
Бездоганне поєднання витримки та потужності спалаху дасть змогу досягти саме того ефекту, якого ви прагнете.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Спалах |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 1400 mAh |
| Мoдель | F32 |
| Особливості | Кут нахилу 90°, дисплей для налаштувань |
| Розміри | 146 × 67 × 37 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Температура кольору | 5600K |
| Тип кріплення | Гарячий башмак |
| Колір | 7073 |
| Час заряджання | 1.5 рік |
- Ціна: 2 164,85 ₴







