Тримач для телефону Ulanzi Vijim Horizontal and Vertical Phone Clip (UV-2120 ST-17) Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 2120
255,96 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високоякісний тримач для телефону Ulanzi Vijim Horizontal and Vertical Phone Clip (UV-2120 ST-17) з функцією повороту на 360° для вертикального або горизонтального знімання. Він дає змогу вибрати зручне положення для потрібного вам ракурсу.
Поворотний холдер має кріплення холодний черевик для встановлення додаткового обладнання, наприклад, відеосвітла або мікрофону. Внизу має універсальне різьбове кріплення 1/4" для встановлення на штатив, монопод тощо.
Діапазон регулювання фіксувальних сторін тримача від 55 до 100 мм гарантує сумісність з усіма сучасними смартфонами. А м'які вставки з силікону запобігають пошкодженню вашого пристрою під час його фіксації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Монопод |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 мес |
| Мoдель | Vijim Horizontal and Vertical Phone Clip |
| Особливості | Вертикальна й горизонтальна зйомка, максимальна висота — 107 мм |
| Сумісність | З планшетами 55 – 100 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип кріплення | Холодний черевик, різьба 1/4" |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 255,96 ₴










