Штатив-тримач Ulanzi Vijim horizontal Extension Arm (UV-2793 LS02A) Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 2793
573,64 ₴

Штатив-тримач Ulanzi Vijim horizontal Extension Arm (UV-2793 LS02A) — ідеальне доповнення для будь-якого фото або відеоентузіаста. Цей кронштейн пропонує міцне та надійне кріплення, щоб ви могли сміливо використовувати камеру за будь-яких умов.
НАДІЙНА ФІКСАЦІЯ ДЕВАЙСУ
Панорамна шарова головка змінює положення встановленого обладнання в широкому діапазоні: на 360° уздовж горизонту з можливістю нахилу на 120°.
Телескопічний тримач з кріпленням до столу може бути застосований для установки світлодіодної панелі, кільцевої лампи, накамерного світла, камери, вебкамери, телефону або ж будь-якого іншого обладнання зі стандартною штативною різьбою 1/4 дюйма.
РОЗШИРЕНІ МОЖЛИВОСТІ
Додайте гнучкість і креативність до своїх фото та відео з Ulanzi VIJIM LS02A. Цей аксесуар дозволяє створити унікальні ракурси з підвищеною стабільністю.
СИЛЬНЕ КРІПЛЕННЯ
Ulanzi VIJIM LS02A оснащений надійною системою кріплення на трубу, що забезпечує стабільне утримання штанги на місці під час зйомки. Можете бути впевнені, що обладнання буде безпечно закріплене і готове до виконання будь-яких завдань.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulanzi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Головка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота штативу | 36 см |
| Гарантійний термін | 3 мес |
| Додаткові характеристики, штативи | Може бути застосований для встановлення світлодіодної панелі, кільцевої лампи, накамерного світла, камери, веб камери, телефону |
| Колір штативу | 7073 |
| Мoдель | Vijim horizontal Extension Arm |
| Матеріал | Алюміній |
| Сумісність | Зі штативами й штангами від 18 до 28 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип кріплення | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Настільний штатив |
- Ціна: 573,64 ₴









