Мережевий зарядний пристрій Baseus PowerCombo Tower Digital PowerStrip 3AC+2U+2C 35W with 1.5m Power Cord EU Cluster Black
- Немає в наявності
- Код: E00023606113-00
2 121,99 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.75 A |
| Вихідний роз'єм | 3 x AC; 2 x USB Type-C; 2 x USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 35 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Кількість USB-портів | 7 |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | PowerCombo Digital PowerStrip |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 2 121,99 ₴










