Автомобільний насос Baseus Mega EnergyPump Series Dual Cylinder Wireless Inflator Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: CRNL060001
2 572,79 ₴

Baseus Mega EnergyPump Series Dual Cylinder Wireless Inflator — це простий у використанні, швидкий і зручний бездротовий двоциліндровий автомобільний насос з литого сплаву. Невелика вага й ергономічний дизайн дозволяють зберігати його у багажнику.
ПОРТАТИВНИЙ НАСОС З ЛІХТАРИКОМ І ДИСПЛЕЄМ
Насос має три режими освітлення та інтелектуальний РК-дисплей, який точно показує тиск у шинах і рівень заряду батареї. Він простий і зручний у використанні: має вихід Type-C, що робить пристрій сумісним із більшістю доступних зарядних пристроїв.
НАКАЧУЄ ШИНИ ЗА 3,5 ХВИЛИНИ
Baseus Mega EnergyPump Series Dual Cylinder Wireless Inflator заповнює повітря від 0 бар до повного рівня в шинах r196 всього за 3.5 хвилини. Тоді як типовий компресор зробить те ж саме за 10–12 хвилин. Двигун потужністю 250 Вт працює зі швидкістю 18000 об/хв, тому він легко відкачує швидкий потік повітря без втрати тиску в шинах.
БЕЗПЕЧНЕ ВИКОРИСТАННЯ
Насос має корпус, що розсіює високу температуру. Окрім цього, він має захист від перенапруги й перегріву, не розряджається за низьких температур, стійкий до зворотної полярності й короткого замикання. Вбудовані високоточні датчики контролюють тиск у шинах у режимі реального часу з максимальною похибкою 0,1 бар. А коли шину повністю накачано, насос автоматично вимикається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальний тиск | 10 атм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 6000 mAh |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Діапазон тиску при накачуванні | Не заявлено сиропником |
| Колір насосів | Black |
| Мoдель | Mega Energy Pump |
| Максимальний споживаний струм | 3 А |
| Манометр | Цифровий |
| Потужність | 250 W |
| Напруга | 5 V / 9V |
| Особливості | Цифровий дисплей |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Температура експлуатації | Не заявлено сиропником |
| Тип | Портативний |
| Тип харчування | Від акумулятора |
| Цикл роботи | Не заявлено сиропником |
| Час заряджання | Не заявлено сиропником |
| Шланг подачі повітря | Не заявлено сиропником |
- Ціна: 2 572,79 ₴










