Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y55 (PD22.5W quick charge) 50000mAh Black
- Немає в наявності
- Код: Y55
1 255,26 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 50000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Y55 |
| Потужність | 22.5 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0 |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 1 255,26 ₴


