Зовнішній акумулятор WUW TUGII-Y54 (PD22.5W quick charge) 40000mAh Black Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: TUGII-Y54
994,72 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Power Bank WUW TUGII-Y54 PD22.5W 40000mAh: Надійне рішення для активних користувачів
Сучасний ритм життя вимагає постійної готовності до нових викликів. Особливо коли йдеться про технології, які ми використовуємо щодня. Наші смартфони, планшети, ноутбуки та інші пристрої вимагають стабільного джерела енергії, яке не завжди доступне під рукою. Для таких ситуацій ідеально підходить Power Bank WUW TUGII-Y54 PD22.5W 40000mAh — зовнішній акумулятор, що дозволить вам залишатися на зв’язку навіть у найвіддаленіших місцях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 40000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | TUGII-Y54 |
| Потужність | 22.5 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0 |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 994,72 ₴


