Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ86A Victoria power bank(30000mAh) Black Love&Life -online-multimarket-
- Готово до відправки
- Код: 6941991126475
857,03 ₴

BOROFONE BJ86A Victoria power bank(30000mAh) Black — портативний акумулятор ємністю 30000 мАг з LED-індикатором рівня заряду. Має два вхідні порти USB-C / Micro-USB і подвійний вихідний порт USB A. Зможе одночасно заряджати 2 пристрої.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Попри свою ємність є достатньо компактним та зручним у використанні — розміри 143 х 67.5 х 41 мм, вага: 590 грам. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Power bank BOROFONE BJ86 можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе небагато місця у вашій сумці чи рюкзаку та дозволить на тиждень забути про пошуки розетки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 590 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 10 W |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Матеріал корпусу | ABS+PC |
| Модель Power bank | BJ86A |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | З ліхтарем |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 143 × 67.5 × 41 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 857,03 ₴








