Внешний аккумулятор REMAX Bole Series 20W+22.5W PD+QC Fast Charging Power Bank 30000mAh RPP-522 White Love&Life
- Немає в наявності
- Код: RPP-522 White
1 382,67 ₴

Павербанк Remax RPP-522 White створений для комфортної та безпечної зарядки гаджетів, здатний зарядити більшість сучасних моделей смартфонів за мінімальний час, завдяки підтримці технологій швидкого заряджання QuickCharge 22.5W та USB Power Delivery 20W.
Виконаний у практичному, класичному дизайні із стильно реалізованими деталями, зручний у використанні. Лампа м'якого світла дозволяє використовувати power bank як джерело світла з значним часом роботи.
Міцний корпус з вогнестійкого полікарбонату, надійна літій-полімерна батарея, інтелектуальна мікросхема, що контролює струм і напругу, захист від перегріву та короткого замикання гарантують тривалий термін служби павербанку та убережуть гаджет, що заряджається, від пошкоджень.
На передній панелі знаходиться вигнутий LED дисплей, а на бічній — кнопка для його активації, що допоможе легко та просто визначити рівень заряду вбудованої батареї ємністю 30000mAh.
Модель оснащена двома інтерфейсами для її заряджання та двома інтерфейсами для заряджання сторонніх пристроїв - роз'ємами Micro-USB та парою USB портів. Також є роз'єм Type-C, призначений для виконання обох цих функцій. Всі інтерфейси підтримують швидку зарядку як самої портативної батареї, так і пристроїв, що заряджаються від неї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Remax |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Функції заряджання | Power Delivery |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 615 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 6 |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Індикація | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель Power bank | Bole Series RPP-522 |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Особливості | Quick Charge |
| Розміри | 144 × 71 × 41 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Функції зарядки | Quick Charge 22.5 W; Power Delivery 20 W |
| Колір корпусу | White |
- Ціна: 1 382,67 ₴




