Зовнішній акумулятор BOROFONE BJ3A Minimalist power bank(20000mAh) Black Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 6931474738172
463,36 ₴

Шукаєте легкий, компактний та надійний повербанк, якого вистачить до 6 повноцінних зарядок?
BOROFONE BJ3А Minimalist — портативний акумулятор ємністю 20000 мАг з LED-індикатором рівня заряду. Має два вхідні порти USB-C / Micro-USB і подвійний вихідний порт USB A. Зможе одночасно заряджати 2 пристрої.
Виготовлений з якісного та вогнестійкого пластику, має ребристе покриття, що не залишає помітних слідів від пальців та зручне на дотик. Надійно зібраний корпус не розсипиться від легких ударів та падінь.
Попри свою ємність є достатньо компактним та зручним у використанні — розміри 148 х 73 х 26 мм, вага: 370 грам. Батарея вашого смартфона швидко сідає? Power bank BOROFONE BJ3А Minimalist можна без зайвих клопотів носити з собою та брати у будь-яку подорож. Адже він займе мінімум місця у вашій сумці чи рюкзаку та дозволить на тиждень забути про пошуки розетки.
Основні характеристики:
1. Ємність: 10000 мАг, 74 Wh.
2. Вхід: Micro-USB / USB-C. Потужність 5V / 2A.
3. Вихід: USB-А потужністю 5V / 2A — цього достатньо для стабільної зарядки будь-якого смартфона.
4. LED індикатор рівня заряду.
5. Матеріал: ABS + вогнетривкий PC, літій-полімерний акумулятор.
7. Розміри: 148 х 73 х 26 мм, вага: 370 грам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB-C 5V / 2A. |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB-A |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | BJ3A Minimalist |
| Призначення | Для мобільних телефонів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 463,36 ₴



