Зовнішній акумулятор ZMI Model 25000mAh Silver 210W Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: QB826G
5 378,12 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заряджайте бездротові навушники, GoPro, Bluetooth та інші пристрої за допомогою ZMI PowerPack No. 20. Просто двічі клацніть кнопку живлення, щоб увімкнути його і насолоджуватися безперервним дозвіллям.
МИТТЄВА ЗАРЯДКА
ZMI PowerPack No. 20 може заряджатися від 0 до 60% (15000 мАг) всього за 50 хвилин або 2 години для повної зарядки 25000 мАг. Це означає, що у вас буде зовнішній акумулятор, який готовий до роботи раніше за вас.
БЕЗ НАГРІВАННЯ
Для забезпечення безпеки та довговічності ZMI PowerPack No. 20 ніколи не буде нагріватися вище 57 ° C (134,6 ° F), на відміну від інших акумуляторів, температура яких може досягати 70 ° C (167 ° F).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZMI |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 580 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 25000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Індикація | З дисплеєм |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | No. 20 |
| Потужність | 210 W |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Розміри | 188.6 × 80.4 × 27.1 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа |
| Функції зарядки | Power Delivery; Quick Charge; FCP; SCP; AFC |
- Ціна: 5 378,12 ₴



