Зовнішній акумулятор Essager EDY2W-YT02-Z 22.5W 20000mAh white
- Немає в наявності
- Код: EDY2W-YT02-Z
569,06 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідні інтерфейси | USB; USB-C |
| Вихідні інтерфейси | USB + USB Type C |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Індикація | З дисплеєм |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | EDY2W-YT02-Z |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W |
| Колір корпусу | White |
- Ціна: 569,06 ₴

