Зовнішній акумулятор WUW U44 20000mAh Black Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: U44
538,21 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зовнішній акумулятор Power Bank WUW U44 20000mAh 2USB+Micro+Type-C
Вхід: 5 В/2,1 А USB+Micro+Type-C
Вихід: 5 В/2,1 А Micro+Type-C+Lightning
Розмір: 140*65*30 мм
Колір: чорний/білий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 15 W |
| Індикація | Електронна індикація |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | U44 |
| Потужність | 12 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-іонні (Li-ion) |
| Тип заряджання | Мережа, сонячна панель, автомобільна зарядка |
| Функції зарядки | Стандартна |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 538,21 ₴



