Зовнішній акумулятор Baseus Airpow Lite Power Bank 10000mAh 15W Cosmic Black (With Simple Series Data Cable USB to Type-C 30cm
- Немає в наявності
- Код: P10067500123-00
910,16 ₴

ОПТИМАЛЬНА ЄМНІСТЬ
Зовнішній акумулятор Baseus Airpow Lite обладнано батареєю ємністю 10000 mAh, що дозволяє заряджати смартфони кілька разів на одному заряді. Висока енергоефективність та надійна робота забезпечать вам запас енергії на цілий день. Підходить для зарядки як iPhone, так і інших популярних смартфонів.
ІНДИКАЦІЯ РІВНЯ ЗАРЯДУ
На корпусі пристрою розташовані світлодіодні індикатори, які показують рівень залишку заряду акумулятора. Це дозволяє завжди знати, скільки енергії залишилось і коли потрібно підзарядити повербанк.
ПОРТИ НА БУДЬ-ЯКИЙ ВИПАДОК
Оснащений універсальним набором портів, повербанк Baseus Airpow Lite має всі можливості для одночасного заряджання двох пристроїв. Порт USB Type-C з вихідною потужністю до 15 Вт можна використовувати для заряджання будь-яких сумісних пристроїв, таких як планшети, смартфони, навушники, портативні колонки. Порт USB-А відмінно справляється з підзарядкою різних девайсів.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
8 рівнів інтелектуального захисту (від перевантаження по силі струму, перезаряду, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань) максимально збільшують експлуатаційний термін девайсу та дозволяють уникнути багатьох серйозних проблем під час підзарядки.
ЛЕГКИЙ, КОМПАКТНИЙ І УНІВЕРСАЛЬНИЙ
Легкий і компактний дизайн робить Baseus Airpow Lite чудовим супутником для подорожей і повсякденного використання. Завдяки його невеликій вазі та компактним розмірам ви можете брати його із собою куди завгодно, забезпечуючи працездатність ваших пристроїв тоді, коли вони вам найбільше потрібні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 246 г |
| Вхід | 5 V / 3 A |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 15 W |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Кабель | USB-A to Type-C |
| Комплект постачання | Пауербанк; кабель |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 2 |
| Модель Power bank | Airpow Lite |
| Потужність | 15 W |
| Розміри | 153×69×17 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Дротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 15 W |
| Колір корпусу | Cosmic-Black |
- Ціна: 910,16 ₴




