Зовнішній акумулятор ACEFAST M6 PD20W magnetic wireless charging power bank 10000mAh White Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 6974316282617
1 128,99 ₴

Зовнішній акумулятор ACEFAST M6 PD20W magnetic wireless charging power bank 10000mAh White — це портативний зарядний пристрій, який дозволяє заряджати різні пристрої, такі як смартфони, планшети, навушники, фітнес-браслети та інші, коли вони вимагають додаткового живлення.
ПОТУЖНІСТЬ
Ця модель має ємність 10 000 mAh, що дозволяє заряджати смартфони більше 2 разів. Крім того, вона підтримує швидку зарядку потужністю до 20 W, що дозволяє заряджати пристрої швидше, ніж звичайні зарядні пристрої. Power Bank ACEFAST M6 PD20W magnetic wireless charging 10000mAh White має вбудовану бездротову зарядну платформу, яка підтримує швидку бездротову зарядку потужністю до 20W.
ЗРУЧНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ
Крім того, вона має магнітну платформу, яка дозволяє зручно тримати ваш смартфон під час зарядки. Вона також має компактний розмір і легко поміщається в кишені або сумці, що робить її ідеальним вибором для подорожей або використання в повсякденному житті. Для зарядки Power Bank ACEFAST M6 PD20W magnetic wireless charging використовується кабель USB Type-C, який входить в комплект. Крім того, вона підтримує швидку зарядку Quick Charge 3.0, що дозволяє заряджати підтримувані пристрої ще швидше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Індикація | З індикатором рівня заряду |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 206 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідний роз'єм 2 | Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 20 W |
| Короткий опис товару | Зовнішня акумуляторна батарея для заряджання телефонів та інших пристроїв |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 1 |
| Модель Power bank | M6 |
| Призначення | Для мобільних телефонів |
| Особливості | з LED індикатором |
| Підтримка MagSafe | Да |
| Розміри | 107 × 69.8 × 17.7 мм |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Тип заряджання | Бездротове |
| Функції зарядки | Power Delivery 20 W; Quick Charge 3.0 |
| Колір корпусу | White |
- Ціна: 1 128,99 ₴





