Мережевий зарядний пристрій HOCO C115A Header PD65W GaN three-port(2C1A) charger White Love&Life -online-multimarket-
- Готово до відправки
- Код: 6931474798312
594,78 ₴

Зарядний пристрій HOCO C115A Header PD65W GaN three-port(2C1A) charger White — компактна зарядка нового покоління на базі технології GaN. За допомогою Power Delivery та Quick Charge 3.0 (та інших протоколів PD 2.0, QC 2.0, FSP, AFC, SCP, PE) стане чудовим вибором на кожен день.
Зарядний пристрій HOCO C115A забезпечить швидку та безпечну зарядку для сумісних пристроїв, більш того, компактні розміри дозволять легко зберігати та перевозити пристрій, не займаючи багато місця в рюкзаку. HOCO C115A об'єднав у собі всі переваги GaN-технології — неймовірну потужність, чудову енергоефективність та ультракомпактність.
ВИСОКА ВИХІДНА ПОТУЖНІСТЬ ПРИ НЕВЕЛИКИХ РОЗМІРАХ
Аксесуар оснащений портами: USB і Type-C, що дозволить одночасно заряджати відразу кілька периферійних пристроїв. Внаслідок підтримки протоколу прискореної зарядки Power Delivery ви зможете заповнити рівень заряду гаджета максимально швидко та ефективно (у разі використання кабелю з підтримкою PD). Використовуючи HOCO C115A можна зарядити: iPhone або будь-який інший смартфон, планшет, iPod та більшість іншої техніки.
БЕЗПЕЧНА ЗАРЯДКА
Зарядний пристрій HOCO C115A має вбудовані механізми захисту від потенційних загроз, з якими користувачі можуть стикатися під час експлуатації. Аксесуару не загрожує перегрів, мережна перенапруга або коротке замикання. Ви можете не турбуватися про збереження ні самої зарядки, ні пристрої, що заряджаються.
ШВИДКА ЗАРЯДКА
Зарядний пристрій HOCO C115A гарантує вам швидке заряджання гаджетів і багато зекономленого часу. Наприклад, телефон зарядний пристрій зарядить на 60% всього за 30 хвилин.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Вихід:
– Type-C 1/2: 65W(PD/PPS/QC/FCP/AFC);
– USB-A: 18W(QC/FCP/AFC;
– Type-C1+Type-C2=45W+20W;
– Type-C2+USB-A=5V/3A;
– Type-C1+(Type-C2+USB-A)=45W+15W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 108 г |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C115A Header |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 594,78 ₴









