Мережевий зарядний пристрій WUW-C215 65W Charger 2 USB C + USB A white orange Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: C215
554,21 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій WUW-C215 з максимальним струмом 3 А, який може заряджати пристрій з високою швидкістю. Заряджання USB-C потужністю 65 Вт забезпечує потужність, необхідну для заряджання смартфона до 50% приблизно за 30 хвилин — це в 3 рази швидше, ніж у старого зарядного пристрою на 5 Вт.
ГОТОВИЙ ДО ПОДОРОЖІ
Зарядний пристрій WUW-C215 з потужністю 65 Вт — ідеальний вибір для офісу, будинку чи подорожей. Завдяки мінімалістичному дизайну цей зарядний пристрій зручно носити із собою. Він маленький, легкий і ідеально підходить для вашого багажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C215 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | White orange |
- Ціна: 554,21 ₴





