Мережевий зарядний пристрій з кабелем Baseus GaN6 Pro Fast Charger 2C+2U 65W EU Star Purple(With:Mini White Cable C to C Love&Life
- Немає в наявності
- Код: P10162701533-00
1 488,37 ₴

Мережний адаптер Baseus GaN6 Pro 65W 2USB+2Type-C — це нове покоління високопродуктивних зарядних пристроїв на основі напівпровідників нітриду галію GaN. Використання нових матеріалів дозволило зменшити вагу та габарити зарядного пристрою, не жертвуючи при цьому продуктивністю.
Зарядка для телефону Baseus GaN6 Pro 65W 2USB+2Type-C має чотири порти: два USB-A та два USB-C. Його загальна вихідна потужність складає 65 Вт. Потужна зарядка Baseus підтримує такі стандарти швидкої зарядки, як Power Delivery PD3.0, Quick Charge, AFC, Huawei Super Charge.
Інтелектуальний настінний блок живлення Baseus призначений для роботи з більшістю популярних пристроїв з живленням від USB, таких як ноутбуки, планшети, iPhone, iPad, телефони Android тощо. При використанні зарядного пристрою постійно передають йому інформацію про стан акумулятора — аналізуючи її, зарядний пристрій регулює потужність, змінюючи напругу і силу струму.
Швидкий зарядний пристрій Baseus GaN6 Pro 65W 2USB+2Type-C оснащений рядом функцій безпеки. Додатковою перевагою є те, що його можна використовувати в усьому світі — можна підключати потужну зарядку Baseus до всіх розеток 100-240 В.
В комплект входить додатковий кабель USB-C — USB-C довжиною 1 м та потужністю 100 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-A; 2 × USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Довжина кабелю | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | GaN6 Pro |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | Star-Purple |
- Ціна: 1 488,37 ₴










