Мережевий зарядний пристрій Essager Shining 65W GaN Travelling Charger 2 Type-c+USB-A EU black (ECT2CA-MYB01) Love&Life
- Немає в наявності
- Код: ECT2CA-MYB01
951,30 ₴

GaN (нітрид галію) – це новий напівпровідниковий матеріал третього покоління. Транзистори з нітриду галію можуть зберігати працездатність при вищих температурах і напругах, високо ефективні та стабільні у роботі. Зарядний пристрій має невеликі розміри, легку вагу та більш високу перетворювальну потужність, ніж звичайні зарядні пристрої. Зарядний пристрій Essager GaN 65W – яскравий приклад компактної зарядки з кількома виходами та невеликим нагріванням. Для підключення пристроїв передбачені вихід USB-A, так і пара USB-C виходів. Кожен із USB-C виходів працює в режимі 20 В/3.25 А, забезпечуючи зарядку смартфонів та ноутбуків у режимі 65 Вт. Саме GaN один з найпопулярніших зарядних пристроїв, що набирають популярність.
Унікальна технологія GaN Essager GaN 65W це потужний та надкомпактний зарядний пристрій з 2 портами USB-C та 1 портом USB-A потужністю 65 Вт, який дозволяє одночасно заряджати MacBook та iPhone 13. Зарядний пристрій Essager GaN 65W підтримує технології заряджання GaN, USB-C PD 3.0 та PPS для забезпечення безпеки пристроїв. І може заряджати на високій швидкості без ризику перегріву чи перезарядження.
ОДНОЧАСНЕ ЗАРЯДЖАННЯ ТРЬОХ ПРИСТРОЇВ
Потужний зарядний пристрій Essager GaN 65W замінить кілька адаптерів і дозволить одночасно заряджати три різні пристрої.
Завдяки максимальній вихідній потужності 65 Вт та сучасним стандартам швидкого заряджання PD3.0, QC3.0, AFC, FCP, BC1.2 зарядний пристрій Essager скорочує до мінімуму час заряджання мобільних пристроїв.
ЗАРЯДЖАННЯ НОУТБУКІВ
Максимальної потужності 65 Вт легко вистачить, щоб заряджати не тільки невеликі гаджети, але й такі енергоємні пристрої, як ноутбуки. Швидка, стабільна та потужна зарядка – це те, що вам потрібно. Для підтримки всіх гаджетів в активному стані використовуйте один пристрій із швидкою зарядкою.
ЗАХИСТ ПРОЦЕСУ НА ВСІХ РІВНЯХ
Для безпеки Ваших гаджетів у пристрій вбудовано 6 рівнів інтелектуального захисту: від перевантаження по силі струму, перезаряджання, перегріву, перевантаження, різних перенапруг, коротких замикань. Мережевий адаптер Essager GaN 65W пройшов тести безпеки та має сертифікати: CE, FCC, RoHS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | Shining 65W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 951,30 ₴








