Мережевий зарядний пристрій з кабелем ACEFAST A17 65W GaN multi-function HUB 4K HDMI USB-A Black Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 6974316281085
1 828,32 ₴

ACEFAST A17 GaN — багатофункціональний зарядний пристрій-концентратор із трьома портами:
— USB-C: макс. 60 Вт.
— USB-A: 5 Вт, 5 В / 1 А макс.
— Медіапорт для виведення мультимедіа: 4K/3840x2160/60Hz.
У такий спосіб, крім забезпечення зарядки PD потужністю до 60 Вт, він ACEFAST A17 GaN дозволяє підключити дисплей високої чіткості, наприклад монітор, телевізор високої чіткості або проєктор через порт HDMI, перетворивши його на великий дисплей для девайсу. Тож пристрій від ACEFAST більше схожий не на зарядний пристрій, а на докстанцію.
В реальних умовах зарядний концентратор є ідеальним аксесуаром для ноутбуків, що дозволяє отримати розширений дисплей під час заряджання, особливо якщо у ноутбука недостатньо великий екран.
Зарядні пристрої з нітриду галію (GaN) фізично менші, ніж інші сучасні зарядні пристрої. Як сучасна альтернатива кремнію, GaN здатний проводити набагато вищі напруги, ніж кремній. У той же час це також означає, що менше енергії витрачається на тепло при більш ефективній передачі струму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 65 W; PPS; Quick Charge 4.0; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 135 г |
| Вихід | 3.25 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C; HDMI |
| Вхід | 100 – 240 V; 1.5 А; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 65 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Довжина кабелю | 1.8 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | A17 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 1 828,32 ₴




