Мережевий зарядний пристрій WUW-C217 PD 25W USB A + Type-C white Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: C217
265,68 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій WUW-C217 PD 25W White, оснащений портом типу C, забезпечує максимальну вихідну потужність 30 W для високошвидкісного заряджання телефонів Apple, iPad, ноутбуків та всіх пристроїв USB-C. Заряджання iPhone Xs до 50% всього за 30 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WUW |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 25 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Колір | white |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C217 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
- Ціна: 265,68 ₴





