Мережевий зарядний пристрій CHAROME C11s PD33W GaN (USB-C+USB-A) Charger Set White Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: 6974324910960
447,37 ₴

Зарядний пристрій CHAROME C11s PD33W GaN (USB-C+USB-A) – це потужний адаптер, оснащений двома незалежними портами з підтримкою протоколів швидкого заряджання Quick Charge 3.0.
Даний зарядний пристрій не просто має два швидкісні порти, а в одному корпусі два повноцінні зарядні пристрої з окремими мікросхемами управління на кожен порт із сумарною вихідною потужністю 33 Вт. Тим самим у зарядному пристрої дійсно незалежні порти, що підтримують велику кількість сучасних протоколів заряджання та забезпечують максимально швидку зарядку вашого пристрою.
Зарядний пристрій має продуману конструкцію, що дозволяє одночасно підключати два пристрої для заряджання без будь-яких труднощів. Пристрій швидкого заряджання оснащений розумним чіпом для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегріву та перевантаження струмом. Під час заряджання вогнестійкий корпус ABS не перегрівається, забезпечуючи відмінну продуктивність незалежно від подряпин, ударів або падінь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CHAROME |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.5 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 33 W |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | C11s |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 447,37 ₴

