Мережевий зарядний пристрій UGREEN CD318 Nexode 20W USB-C PD GaN Fast Charger(UGR-15324) Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: UGR-15324
588,49 ₴

Маленький і потужний з надшвидким чипом GaN — особливо для серії Nexode — ви отримуєте революційну продуктивність і неймовірні розміри. Зарядний пристрій Ugreen Nexode 20W GaN USB-C може зарядити ваш iPhone 14 від 0 до 60% всього за 30 хвилин. У 3 рази швидше, ніж звичайні зарядні пристрої.
НАДКОМПАКТНІСТЬ
У новій міні-вилці Nexode 20W використовується високоякісний матеріал із меншою довжиною й елегантними закругленими кутами. Блок живлення Nexode 20W компактного розміру займає менше місця. Легко покласти в кишеню і взяти з собою куди завгодно.
ОДИН NEXODE ДЛЯ ВСІХ
Разом із кількома протоколами швидкого заряджання для смартфонів нового покоління та поліпшеним адаптивним заряджанням PPS, Nexode забезпечує сумісність, яку інші блоки живлення просто не забезпечують. Сумісність з iPhone 14, 14 Plus, 14 Pro Max, 14 Pro, 13, 13 Mini, 13 Pro, 13 Pro Max, 12, SE 2022, 11, X, XR, XS Max, 8, 8 Plus; Годинники 8, 7, Годинники SE, MagSafe; iPad Pro M1/Air/міні; AirPods Pro; Galaxy S23, S2, S2, S2, S2, S2, S2, S2, S2, 1 FE, S 20, S10, S8, A53, A52, Note 10, Tab A8, A7, S8, S7, Pixel 7, 7 Pro, 6, 5.
ЗАХИСТ ПІД ЧАС ЗАРЯДЖАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ THERMAL GUARD
Адаптер живлення Nexode USB-C потужністю 20W завжди забезпечує фантастичну продуктивність, незалежно від того, заряджається він на повній швидкості або в режимі безперервної зарядки, зарядний пристрій забезпечує адаптивну продуктивність. Технологія Thermal Guard вимірює температуру 800 разів на секунду в режимі реального часу, забезпечуючи безпечну та швидку зарядку вашого пристрою.
ІДЕАЛЬНИЙ КОМПАНЬЙОН У ПОДОРОЖІ
Блок живлення Nexode USB-C сумісний з напругою 100-240W, що може бути застосовано в усьому світі. Готові дозволити вам швидко заряджати в будь-який час і в будь-якому місці.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вага | 57 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | CD318 Nexode |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 588,49 ₴






