Мережевий зарядний пристрій USAMS-OYXLTZ01 Fast Charger Kit - Yi Series(CC226 PD20W Fast Charger (EU)+SJ711 60W Type-C To Type-C
- Немає в наявності
- Код: OYXLTZ01
228,54 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій USAMS-OYXLTZ01 Fast Charger Kit - Yi Series(CC226 PD20W Fast Charger (EU)+SJ711 60W Type-C To Type-C Cable) white — ідеальний аксесуар для живлення вашого пристрою. USB-C зарядний пристрій сумісний із протоколами швидкого заряджання. Воно допомагає за мінімальний строк відновити енергію смартфона.
Вбудований розумний чип автоматично обирає оптимальний струм для швидкого та безпечного заряджання. Це допомагає подовжити строк роботи акумулятора. Окрім цього зарядний пристрій захищає телефон від перегрівання під час заряджання. У комплекті йде кабель Type-C-Type-C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Довжина кабелю | 1 м м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Мoдель | OYXLTZ01 Fast Charger Kit - Yi Series |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7068 |
- Ціна: 228,54 ₴







