Мережевий зарядний пристрій Mibrand MI-31 GaN 30W Travel Charger USB-C Black Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: MIWC/31CB
188,55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴

Mibrand MI-31 GaN 30W Travel Charger USB-C Black — мережевий зарядний пристрій з одним USB-C виходом з підтримкою PD 30 Вт.
Ним зручно користуватися вдома, і так само зручно брати його в подорожі. Компактний зарядний пристрій Mibrand MI-31 GaN 30W не займає багато місця при зберіганні та не заважає користуватися сусідніми розетками.
Електронні компоненти зарядного блока Mibrand MI-31 GaN 30W Travel Charger USB-C Black виконані за технологією GaN, тобто на основі нітриду галію, а не кремнію. Зарядний пристрій GaN відрізняється високою пропускною здатністю, швидкістю відведення тепла, температурним порогом. Це все дозволяє досягти високої потужності зарядного пристрою при низькій вазі та малому розмірі.
Вбудований захист оберігає гаджети, що заряджаються, від короткого замикання, перевищення допустимої напруги, сили струму, потужності, температур.
В комплект поставки Mibrand MI-31 GaN 30W Travel Charger USB-C Black входить адаптер у розетку без додаткових аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mibrand |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | MI-31 GaN |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 188,55 ₴





