Мережевий зарядний пристрій Mibrand MI-30 GaN 30W Travel Charger USB-A + USB-C Black Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: MIWC/30UCB
371,38 ₴

Mibrand MI-30 GaN 30W Travel Charger USB-A + USB-C Black — мережевий зарядний пристрій, електронні компоненти якого виконані за технологією GaN, тобто на основі нітриду галію, а не кремнію.
Зарядний пристрій GaN забезпечує стабільнішу зарядку, швидке охолодження і має менший розмір.
Інтелектуальний зарядний пристрій Mibrand MI-30 GaN 30W Travel Charger USB-A + USB-C Black автоматично регулює подачу напруги на пристрій, завдяки чому захищає акумулятор від перезарядження і надмірного напруження.
Аксесуар має два USB-виходи:
– вихід USB: 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12/1,5 А
– вихід типу C: 5 В/3 А, 9 В/3 А, 12/2,5 А, 15 В/2 А, 20 В/1,5 А
Це дає можливість заряджати два пристрої одночасно. Сумарно вихід USB+Type C дають напругу й струм 5 В/1,5 А. Мережевий зарядний пристрій Mibrand MI-30 GaN 30W Travel Charger підтримує протоколи PD+QC 30 Вт, завдяки яким воно може миттєво заряджати телефони.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mibrand |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2.5 A |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 30 W |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | MI-30 GaN |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | 7073 |
- Ціна: 371,38 ₴






