Мережевий зарядний пристрій UsamsUS-CC085 T23 QC3.0+PD3.0 18W Digital Display black Love&Life -online-multimarket-
- Немає в наявності
- Код: CC85TC01
358,81 ₴
+380 (67) 139-10-45
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Адаптер мережевий USAMS US-CC085 T23 забезпечить вас швидкою, безпечною, та головне ефективною підзарядкою ваших гаджетів.
Мережевий зарядний пристрій із двома портами USB та Type-C забезпечить швидку зарядку за допомогою технологій Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0. Це дозволяє зарядити два пристрої одночасно.
Корпус адаптера виготовлений із надійного, вогнестійкого полікарбонату. Завдяки наявності LED-дисплея, який розміщений поряд з двома роз'ємами на верхньому торці аксесуара, можна відстежувати роботу електромережі, спостерігаючи за показниками струму та напруги, які відображатимуться на ньому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Тип | Мережевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
| Вихід | 2 - 2.9 А |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідна напруга | 9 V |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Мoдель | US-CC085 |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Колір | Black |
- Ціна: 358,81 ₴



